Klein Phönix Park

Müzikle Nefes Al

Mekan Bilgileri

İstanbul’un şehir merkezinde orta ölçekli açık hava etkinlik mekanı ihtiyacını karşılamak üzere hayata geçirilen Klein Phönix Park, 4.000 kişi kapasitesi ve güçlü müzikal programları ile İstanbul’da yaşayanlara nefes alacak yeni bir alan sunuyor. Sahip olduğu ferah ve geniş alanıyla, yeşilliklerin arasında eşsiz bir müzik zevkiyle buluşmaya hazır olun!

İstanbul Maslak’ta bulunan Klein Phönix‘in arka bahçesinde yer alan Klein Phönix Park, 6 Ağustos 2021 günü müzik ve festival severlere kapılarını açtı. Sahip olduğu etkinlik kültürü ve müzik yaklaşımını burada da aynen yansıtan Klein Entertainment’ın kendisine özgü tasarım ve konseptiyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Klein Phönix Park aynı zamanda dünya çapında performans veren isimleri ağırlamasıyla da ön plana çıkmakta.

Klein Phönix’in bir anlamda ruhunun da yansıdığı yer olan Klein Phönix Park, Phönix’te olduğu gibi dünyaca ünlü isimleri sahnesine konuk etmeye devam ediyor. Bahar ve yaz aylarının en güçlü etkinlik mekanlarından bir tanesi olan Klein Phönix Park etkiletici atmosferi ile sizleri bekliyor.

Konsept ve Saatler

18:00 -
01:00 -
Eğlence Mekanı (İlkbahar - Yaz)

Lokasyon

Maslak, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 43. Sk. 52. Sokak D:No:12, 34385 Sarıyer/İstanbul

LOKASYON

MASLAK

KAPASİTE

4.000

MÜZİK TÜRÜ

STAGE

Sona eren etkinlikler

BU MEKANDA SONA EREN ETKİNLİKLER

Diğer Mekanlar

DİĞER MEKANLARIMIZ!

Sommer Klein
ALAÇATI
Klein Phönix
MASLAK
Klein Harbiye
HARBİYE
Klein Garten
BEYOĞLU
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör