Klein Phönix

Müziğe Yön Ver!

Mekan Bilgileri

Klein Entertainment bünyesinde yer alan Phönix, Klein grubunun İstanbul’daki ana kulübü konumunda bulunuyor. Sahip olduğu 4.000 kişilik kapasitesiyle dünyadaki büyük segment kulüplerin Türkiye’deki en önemli örneklerinden bir tanesi. Uluslararası alanda önemli performans veren isimlerin çıktığı mekan sahip olduğu özgün tasarım ve şovlarıyla da ön plana çıkıyor.

Büyük ve görkemli mimarisi ve şovlarıyla hizmet veren  Klein Phönix’de eğlence sabahın geç saatlerine kadar devam etmekte. Mekan içerisinde eğlenirken aynı zamanda da önemli sanatçıların eserleriyle de karşılaşabileceğinizi şimdiden hatırlatalım.

Her etkinliğe özel olarak gerçekleştirilen içerik yaklaşımıyla eğlence dünyasında çizgi dışına çıkan ve etkinlik bazlı özgün içerik yaklaşımını koruyan Klein Phönix, dünya çapında önemli isimleri ağırlamaya da devam ediyor. Ayrıca Klein Phönix içerisinde iki sahne yer almakta. Ağırlıklı olarak ana sahnede müzikseverler ile buluşulmasının yanında ikinci sahnenin de açık olduğu etkinlikler oldukça fazla.

Klein’ın sahip olduğu eğlence kültürü ile dizayn edilen Phönix, ağırlıklı olarak elektronik ve tekno müzik konsepti ile Maslak’ta misafirlerini ağırlıyor. Sahip olduğu özel atmosferi ve ışık şovlarıyla kendinden söz ettiren Klein Phönix, ağırladığı uluslararası isimler ile de Türkiye’de ön plana çıkıyor.

 

 

Konsept ve Saatler

19:00 -
01:00 -
Eğlence Mekanı

Lokasyon

Maslak, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 43. Sk. 52. Sokak D:No:12, 34385 Sarıyer/İstanbul

LOKASYON

MASLAK

KAPASİTE

4.000

MÜZİK TÜRÜ

STAGE

Sona eren etkinlikler

BU MEKANDA SONA EREN ETKİNLİKLER

Diğer Mekanlar

DİĞER MEKANLARIMIZ!

Sommer Klein
ALAÇATI
Klein Harbiye
HARBİYE
Klein Garten
BEYOĞLU
Klein Phönix Park
MASLAK
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör