Acid Pauli

25 Eylül 2021

GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
Etkinlik Sona Erdi

Etkinlik Bilgileri

Yeni alamet-i farikası Phonix Park ile bir çok büyük sanatçıya ev sahipliği yapan Klein Entertainment bu sefer de yeni icadı günlük etkinlik serisi “Park’ta Bir Gün” ile karşınızda!

Tüm günü neşe ve kaliteli müzik ile doldurmayı planlayan “Park’ta Bir Gün”ün ilk headliner’ı dokunduğu her genre’da kendine has imzasını hissettiren kalıplara sığmayan prodüktör Acid Pauli! Nico Stojan ile kurduğu Ouie isimli plak şirketi ile de Kerala Dust, Jonathan Kaspar ve David Mayer gibi isimlerin büyümesine destek olan Acid Pauli’ye eşlik edecek isimlerden biri ise kalıplara sığmayan DJ Set’leri ile dinleyicileri hipnotize eden İsviçreli maestro Kalabrese!

Cumartesi günü dans ateşini başlatacak isimler ise “Ticon” “Restless” ve “Afterall” gibi bir çok parçasıyla bililen house esanslı downtempo ustası Italo-Alman prodüktör Luca Musto ve büyükbabasının hikayesini “Bells”, “Kumkapı Blues” “Nimrod” gibi parçalarla anlatmaya çalışan Menachem 26

Klein Entertainment’ın yeni icadı “Park’ta Bir Gün” Acid Pauli, Kalabrese, Luca Musto ve Menachem 26 ile 25 Eylül’de Phonix Park’ta! Biletler Bugece.co da!

Tarih

25 Eylül 2021

Saat

Kapı Açılış: 18:00
Bitiş: 00:00

Lokasyon

Maslak, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 43. Sk. 52. Sokak D:No:12, 34385 Sarıyer/İstanbul

Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Etkinlikler

YAKIN TARİHTE ÖNE ÇIKAN ETKİNLİKLER

29 Mayıs 2024

Notre Dame

Diğer Mekanlar

DİĞER MEKANLARIMIZ

Sommer Klein

ALAÇATI

Klein Phönix

MASLAK

Klein Harbiye

HARBİYE

Klein Garten

BEYOĞLU
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör