Sommer Klein

Mekan Bilgileri

İstanbul’da hayat bulan ve şehrin elektronik müzik sahnesine yön veren Klein, 2019 yılında Alaçatı’da hayata geçirdiği Sommer Klein’ı Black Coffee ile hizmete açtı. Yenilenen tasarımı ile 2021 sezonunda yepyeni bir konsept ile yaza merhaba diyen Sommer Klein, 2022 yazına da yeni sürprizler ile hazırlandı. Haftanın yedi günü açık ve Klein grubunun gündüz açık olan tek adresi olan Sommer Klein Çeşme Alaçatı’da bulunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda dünyaca ünlü isimlerin performans verdiği mekanda 2021 yılı itibariyle Beach – Restaurant tarafı da hizmet vermeye başladı. Yaşam kompleksi yaklaşımıyla yenilediği tasarımda özgün mimari günün eğlencesine eşlik ediyor. Sommer Klein’da su sporları, yoga, pilates, masaj, ayak tenisi gibi dolu dolu bir gün geçirmek için çeşitli aktiviteler yapabilme imkânınız da mevcut.

İyi ve kaliteli müziğe odaklanmak isteyenlerin adresi olan Sommer Klein’da bu yaz oldukça keyifli bir etkinlik takvimine de sahip. 

Sommer Klein’ın yeni konseptiyle hayata geçen restoran bölümünde Executive Şef Burak Baş’ın koordine ettiği menüde Akdeniz ve Ege mutfağı ağırlıklı bir menüsü sizleri bekliyor. 

Güçlü isimlerle beach partilerin olduğu ve uluslararası sanatçıların misafir olduğu Sommer Klein, 3.500 kişilik kapasitesiyle alışılmış bir beach tarzının dışına çıkıyor. Özel şovlarıyla misafirlerine keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor.

Konsept ve Saatler

10:00 -
Beach, Restoran

Lokasyon

Alaçatı, Seaside Sitesi, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

LOKASYON

ALAÇATI

KAPASİTE

3.500

MÜZİK TÜRÜ

STAGE

Sona eren etkinlikler

BU MEKANDA SONA EREN ETKİNLİKLER

Diğer Mekanlar

DİĞER MEKANLARIMIZ!

Klein Phönix
MASLAK
Klein Harbiye
HARBİYE
Klein Garten
BEYOĞLU
Klein Phönix Park
MASLAK
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör