Sommer Klein’da 2021 Yazı Nasıl Geçti?

Bazı duygular nasıl tarif edilir bilemiyoruz ama 2021 yazını hep birlikte büyük bir özlemle bekledik. Covid-19 pandemisi nedeniyle hayatımıza bir süre ara vermek zorunda olduğumuz şu dönemde Sommer Klein ailesi olarak bu yazın sizler için çok daha büyük bir anlama sahip olduğunun da farkındaydık.

Büyük bir heyecan ile beklediğimiz 2021 yazı da yavaş yavaş sona ermeye başlıyor. Hayata geçirdiğimiz yeni konseptimiz ve plaj bölümümüzün yanında dünya çapındaki birçok önemli ismi de Sommer Klein’da sizlerle buluşturduk.

Yüzlerce özel After Party’lerin düzenlendiği, neredeyse her gün özel performansların yer aldığı Sommer Klein, sadece Alaçatı’nın değil Türkiye’nin de yaza damga vuran mekanlarında bir tanesi oldu. Yepyeni hikayelerin yazıldığı Sommer Klein’da bu yaz kimlerin sahne aldığına şöyle bir bakmaya ne dersiniz?

İşte 2021 yazında Sommer Klein’da performans sergileyen isimlerden bazıları;

Artbat, Ben Böhmer, Âme, Armen Miran, Kerala Dust, Oliver Koletzki, Trikk, Acid Pauli, Satori, Damian Lazarus, Adana Twins, Atsou, Lehar, Mahmut Orhan, Sezer Uysal, Oceanvs Orientalis,  Mind Against, Denis Horvat, Mathame, Musumeci, Orkun Bozdemir, Menachem26, Avangart Tabldot, YEY live, Audiofly, Beegee, Sobek, Koray T, NON, Murat Uncuoğlu, Volkan Gündüz, Red Owl, Birds Of Mind, Alican, More TBA, Oğulcan Özkanlı, Berk Boyacıgil, Kaan Aldemir, Behlil, Cevahir Kocak, Yiğit Karakaş, Charlie Can7, Moonwalk, Emre Altuğlu, Cisetta, Batıkan Abiz, Drumstone, Evrim de Evrim gibi DJ’leri ağırlayan Sommer Klein yaz aylarında eşsiz hikayelere de imza atmayı başardı.

Müziğe yön vermesiyle ön plana çıkan Klein Entertainment, hem İzmir Alaçatı’da hem de İstanbul’da eş zamanlı gerçekleştirdiği etkinlikler ile bu yaz Türkiye’de en çok performansın sergilendiği mekanlarında başında geldi. Sommer Klein’ın yanında İstanbul’un gökyüzü bahçesi Klein Garten’da da oldukça önemli isimlerin ağırlandığını da belirtmeden geçmek ismeteyiz. Bu sene hayata geçirdiğimiz Klein Phönix Park’ı da sizlerle buluşturmaktan dolayı ayrıca heyecanlıyız.

Her güzel işin arkasındaki destekçileri de unutmamak gerekiyor. Bu güzel işlerin ortaya çıkmasında House of SuperStep, Opel, King, Limits Off, Etat Pur ve S Hotel gibi sponsorların katkı ve destekleri de oldukça önemliydi. Her birine destekleri için tekrardan teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Biliyoruz, hiç birimiz bu yaza doyamadık 🙂

Sizler için çok daha güzel plan ve projeler içerisinde olduğumuzu şimdiden söylemek istiyoruz. 2022 yazında çok daha büyük sürprizler ile karşınızda olacağız.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör