Yeni Opel Mokka Deneyimi Sommer Klein’da!

Opel’in tamamen yeni bir platformun üzerine geliştirdiği ve yepyeni bir otomobil olan Mokka, Sommer Klein’da sizleri bekliyor.

Sommer Klein’ın 2021 sezonu sponsorları arasında yer alan Opel, yeni çıkardığı ve yepyeni özelliklerini tüketicileriyle buluşturduğu Mokka modeli ile Sommer Klein misafirlerine Shuttle hizmeti de sunuyor.

Genişleyen ve alçalan gövdesiyle daha sportif duruşa sahip olan Mokka, tasarımda da dinamiklik bir yapıya sahip. Türkiye’de üç farklı donanım seçeneği bulunan Opel Mokka, Elegance, GS Line ve Ultimate olarak üç paket seçeneği tüketiciler ile buluşuyor. GS Line ve Ultimate paketlerinde sunulan Bold donanımıyla araçlarda siyah renkli kaput seçilebiliyor. Ayrıca Mokka’da siyah, beyaz veya kırmızı tavan seçilebilen özellikler arasında.

Yeni Mokka’nın ön bölümünde logo, ızgara ve farların tek bir çerçeve içerisinde bütün olarak ele alındığı “Vizor” isimli bir tasarım karşımıza çıkıyor. 2021 Opel Mokka’nın arka bölümünde ise ön farlarla uyumlu grafiklere sahip ince stop grubu ve siyah bagaj spoyleri yer alıyor.

2021 Opel Mokka’nın iç mekanına baktığımızda ise Pure Panel adı verilen dijital kokpit karşımıza çıkıyor. Dikey hava menfezlerinin arasına sıkıştırılan bu panel, üst versiyonlarda 12 inç dijital gösterge ekranı ve 10 inç bilgi-eğlence sisteminden oluşuyor.

Klima ayarlarının fiziksel düğmelerle yapıldığı alanda, kablosuz şarj ünitesinin yanı sıra parlak siyah ve krom detaylar dikkat çekiyor. 350 litre bagaj hacmi sunan yeni Mokka, önceki jenerasyona kıyasla sadece 6 litre kayıp yaşadı.

Tüm bu detaylara sahip yeni Opel Mokka Sommer Klein’da seni bekliyor!

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör