Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Tomorrowland ve Creamfields festivallerini İzmir Marşı ile tanıştıran Ümmet Özcan 14 Temmuz’da Klein Phönix Park sahnesinde!

Türk asıllı Hollandalı DJ ve plak yapımcısıdır. Spinnin’ Records ile imzaladığı albümler Sander van Doorn, Armin van Buuren, Tiësto, Calvin Harris ve Hardwell gibi DJ’ler tarafından destekleniyor. Özcan ayrıca Rob Papen (Albino, Predator) gibi köklü müzik yazılım şirketleri ve Access Virus gibi donanım birimleri için softsynth ve soundbank tasarımıyla da tanınıyor.

Hit şarkıları arasında Doorn Records’tan “TimeWave Zero” ve “Arcadia” ve Spinnin’ Records’un alt etiketleri olan Reset Records’tan “Shamballa” yer alıyor. Özcan, ilk yıllarında teknodan etkilenen trans müziği üretti. Yaklaşık beş yıl sonra Ummet’in prodüksiyonu odak noktasını elektronik dans müziği hareketine kaydırdı. 2012’nin sonlarında Dimitri Vegas & Like Mike ve R3hab ile birlikte büyük oda evi performansına başladı. Son yıllarda kendini diğer alt türlere adadı ve yavaş yavaş bigroom house’tan vazgeçti. En popüler son hitlerinden bazıları “Sober” (feat. HYO) “The Hum”, “Melody”, “Wake Up The Sun”, “Everything Changes” ve “Higher”

Hollandalı güçlü ikili Lucas & Steve, son yıllarda art arda yaz hitleri, çok sayıda platin ve altın plak, sayısız uluslararası performans ve BUMA (Hollanda), Fun Radio (Fransa), DJ Mag’den gelen övgülerle yıldızlığa önemli bir yükseliş kaydetti. , MTV ve çok daha fazlası. Canlandırıcı prodüksiyonları ve duygusal şarkı sözleriyle tanınan ikili, “Summer On You”, “Up Till Dawn”, “Nereye Gittin”, “Perfect” ve tabii ki “Letters” gibi büyük radyo hitleriyle modern dans müziğindeki yerlerini sağlamlaştırıyor. ”, 2020’deki ilk albümlerinin başlık parçası: “Letters to Remember”.

Hollanda’nın prestijli Edison Pop Ödülünü alan 16 şarkılık LP’leri, müzikal çeşitliliklerini sergiliyor ve Lucas & Steve’in gerçekten yetenekli şarkı yazarları olarak itibarını pekiştiriyor. Derinlere kök salmış dans köklerine sahip ikili, Armin van Buuren, Sam Feldt, W&W, Mike Williams gibi isimlerle iş birliği yaptı ve Dav Guetta, Robin Schulz, Kygo, Lost Frequencing’ler ve Illenium gibi pek çok tanınmış ismin remixini yaptı.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Roger Sanchez Sommer Klein Sahnesinde!

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör