Tale of Us Klein Phönix Park’a Geliyor

Klein Entertainment bünyesinde yakın zamanda hayata geçen ve yaklaşık 3.000 kişilik kapasitey sahip olan Klein Phönix Park, çağdaş elektronik müzik sahnesinin önemli grubu Tale of Us’ı ağırlıyor.

Kısa bir süre önce açılmasına karşın HVOB, Stephon Jolk, Mahmut Orhan, Sezer Uysal, Dixon, Denis Horvat, Parra For Cuva, Erly Tepshi, Kiasmos ve Oliver Koletzki gibi önemli isimleri ağırlayan Klein Phönix Park yine dünyaca ünlü bir grubu ağırlamaya hazırlanıyor.

Türkiye’de önemli bir dinleyici kitlesine sahip olan Tale of Us, 4 Eylül Cumartesi günü Afterlife’ın tüm sanatçılarının ülkemizdeki organizasyonlarını başarıyla gerçekleştiren ve benzersiz bir görsel şova dönüştüren Monkeyproject‘in organizasyonu ile Klein Phönix Park’ta müzikseverler ile buluşuyor.

Karm ve Matteo’nun bedeni harekete geçirirken ruhu okşayan dramatik, duygusal ve hayal gücü yüksek performansları ile titiz bir mükemmelliyetçiliğin eseri prodüksiyonları sayesinde Tale of Us kısa sürede dünyanın her köşesinde kulüp ve festivallerin vazgeçilmezi haline geldi.

Sınırlı sayıda biletin satışa çıktığın etkiliğe katılmak için lifetickets.com.tr ‘den biletlerinizi alabilirsiniz.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör