Sunday School’un Üçüncü İsmi Christian Smith

Klein Entertainment’ın Jeton Records ile birlikte gerçekleştirdiği “Sunday School” konsepti müzikseverler tarafından büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Bu kapsamda etkinliğin üçüncü ismi olan Christian Smith Techno’yu Klein Phönix’e getiriyor.

İsveç doğmuş olmasına karşın çocukluğu ve gençliğinin büyük bir bölümünü babasının pilot olarak çalıştığı Almanya’nın Frankfurt kentinde geçiren Christian, 1989’da New York’a taşındı. NY’den sadece 3 yıl sonra ise Washington DC’ye taşındı ve burada yerel üniversitede okumaya başladı. Bu sırada da boş zamanlarını DJ’lik yaparak değerlendirdi ve müzik kariyerine bu şekilde başladı.

Dünya’nın en çok satan 2. Techno Plak Şirketi Tronic Music’i 2020’de 25.senesini kutlayan Christian Smith, yenilikçi ve sınırları zorlayan tarzı ile kısa sürede bir ikon haline geldi. Bugün dünyanın en büyük festivalleri ve clublerin headlineri haline gelen Smith, Tronic Radioshow’u ile de her hafta milyonlarca dinleyiciye ulaşıyor. Sadece kendi plak şirketine değil, Drumcode, Cocoon, Bedrock gibi devlere de müzik üreten Smith’in “New School” tarzı, sizi müziğin gelecekte gittiği yere ışınlayacak.

Christian Smith’e, Jeton Records Kurucusu Ferhat Albayrak ve Jeton’un en çok satan artistlerinden Yigitoglu eşlik edecek.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör