Stephan Jolk Yeniden Klein Phönix’te

Global sahne ve festivallerdeki epik performansları ile kısa sürede fenomen haline gelen Stephan Jolk, Klein Phönix sahnesine bir kez daha ismini yazacak. Yayınladığı son EP’si ile Afterlife’ın yıldızı konumuna gelen Jolk, Phönix kabinini en son ARTBAT ile paylaşmıştı. Jolk aynı zamanda Afterlife’ın son yıllardaki yükselen yıldızı, üforik, duygusal ve güçlü parçaları ile dünya çapında bir çok sahnede unutulmaz performanslara imza atan ismi.

Yerel müzik kültürünü global çapta tanıtan değerlerimizden, Stil vor Talent, Suara gibi devlerin de bulunduğu 90’ın üstünde plak şirketine imza atmış olan Sezer Uysal , Jolk’a kabinde eşlik edecek. Klein Phönix’in etkileyici atmosferinde bir kez daha dinleyiciler ile buluşacak olan Jolk, özel parçaları ve setleriyle şimdiden eğlenceli bir gecenin sözünü ortaya koyuyor.

Klein Phönix’in bir klasiği haline gelen görsel şovlar ise bu gecede de sizi yalnız bırakmıyor. Overdaze sunumuyla gerçekleşecek bu gece için yerini almayı unutmamanı öneririz. Bir diğer küçük önerimiz ise giriş sırasında beklemek adına erken gelmen. 🙂

En kısa sürede görüşmek üzere…

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör