Sommer House of Superstep’e Kristal Elma

Türkiye’de yapılan önemli “Reklam Ödülleri” yarışmalarından biri olan ve reklamcılık sektörünün en prestijli organizasyonlarının başında gelen Kristal Elma Yarışması’nda ödüller 33. kez sahiplerini buldu.

Bu kapsamda 2021 yazında Sommer Klein Çeşme’de House of Superstep tarafından uygulanan Sommer House of Superstep pop-up mağazası, 33. Kristal Elma Ödülleri’nin tasarım kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

House of Superstep ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmada emeği geçen herkese Klein Entertainment ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız!

KRİSTAL ELMA HAKKINDA

Reklamcılar Derneği, günümüzde ekonominin ve toplumun değişen ve gelişen ihtiyaçlarını pazarlama iletişiminde karşılayabilmek ortak bağıyla birleşen, kişilik itibariyle ve ticari yönden saygın üyelerden oluşan, kar amacı taşımayan bir kuruluştur. 1984 yılında, Eli Y.Acıman, Affan Başak, Nazar Büyüm, Attila Öğüd, Muammer Öztat, Zühtü Sezer, Halit Talayer, İzmir Tolga tarafından kurulan Reklamcılar Derneği’nin amacı, Türkiye’de reklamcılık mesleğinin ve reklam ajanslarının gelişerek ve güçlenerek devamını sağlamaktır. 1988 yılından beri gerçekleştirilen Kristal Elma, 2013 yılından itibaren dünyanın en önemli pazarlama – iletişim ustalarını konuk eden bir festivale dönüşmüştür.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör