Polo & Pan, Dharma Stories Kapsamında Klein Sahnesinde

Türkiye’de de çok sevilen ekip ve önemli bir hayran kitlesine sahip olan Polo & Pan, Klein Phönix’in unutulmaz atmosferinde müzik severler ile buluştu. Dharma’nın konsept etkinlik serisi Dharma Stories kapsamında Klein Phönix Park’ta sahne alan ikilinin performansı da oldukça dikkat çekti.

Paul Armand-Delille ve Alexandre Grynszpan, sahne adlarıyla Polo & Pan, Fransa’nın ünlü kulübü Le Baron’dan doğdu ve dünyaya yayıldı. Debut albümlerini 2017’de yayınlayan ikili, dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi Türkiye’de oldukça sevildi ve önemli bir kitleye ulaştı.

15 Ekim Cuma günü Klein Phönix’de sahne alan ikilinin konseri için giriş kuyruklarının da caddeye kadar ulaştığının altını çizelim. Phönix’in harika atmosferinde oldukça güzel bir sahne sergileyen Polo & Pan, türler arası müzik köprüleri kurmaya ve harika editler yapmaya inanıyor. Bu bakış açısı ve kültür ile müziklerinde Türk ezgilerine yer verdiği parçalarıyla da dinleyicilere güzel sürprizler yaptılar.

Bir ara Alexandre Grynszpan’in sahne üzerine çıkarak izleyiciler ile birlikte dans etmeye başladığı sahnelerde gecenin unutulmazları arasında yerini aldı.

Günümüz çağdaş müzik dünyasının en heyecan verici gruplarından biri olarak kabul edilen Polo & Pan, Klein farkıyla müzik severlere harika bir gece yaşattı.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör