Nandu Klein Phönix Sahnesine Konuk Oluyor

Sanatın deneysel yönünden feyzalarak, rock, pop ve caz gibi farklı müzik türlerini elektronik müziğe katan ve bu hedefte Innervisions, Tau, Exit Strategy gibi başarılı plak şirketlerinden parçalar yayınlayan Nandu, Klein Phönix sahnesinde müzik severlerle buluşuyor.

Kökleri caz, rock ve pop gibi diğer türlerde derin olan sanatçı, hepsini elektronik bir ortamda birleştirmeye çalışıyor. Nandu sadece dans pistini hedeflemekle kalmaz, aynı zamanda hayal gücüne ilham vermeyi ve kızdırmayı da amaçlıyor.

Yarattığı özgün parçalar ile son zamanların Beatport listelerinden düşmeyen yetenekli ismi Sandhog ise dinleyecilere exotic bir müzik deneyimi yaşatacak. Nandu, Constant Circles, Kindisch & OFF Recordings gibi plak şirketlerinde en yeni yayınlardan oluşan uzun bir çizgiyle elektronik müzik sahnesinde parlak bir geleceğe bakıyor

Enerjilerini, tarzlarını ve müziklerini tek bir noktada buluşturan Batıkan Abız, Batıkan Tanrıkulu ve Yiğit Karakaş’ın heyecan verici sahne performanslarının geceye eşlik edeceği etkinlik, “People Like Us” sunumuyla 30 Nisan’da Klein Phönix’de gerçekleşecek. Siz de bu gecede yerinizi almak ve Nandu’nun müzik dünyasına yolculuk yapmak istiyorsanız Klein Phönix’e davetlisiniz.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör