Maya Jane Coles, Klein Phönix’e Geliyor!

On yılı aşkın prodüksiyon tecrübesiyle dünyaca ünlü festivallerin ve en prestijli gece kulüplerinin aranan yüzü olan efsane isim Maya Jane Coles, Klein Phönix sahnesine konuk oluyor.

İngiliz ve Japon asıllı Londra doğumlu , Birleşik Krallık merkezli bir müzik yapımcısı , ses mühendisi ve DJ olan Maya Jane Coles, sahnede takma ad olarak Nocturnal Sunshine‘ı kullanıyor. 15 yaşındayken Cubase yazılım programını kullanarak müzik üretmeye başlayan Coles, Ibiza DJ Ödülleri’nde ‘2011’in En İyi Yeni Başlayanı’ seçildi. 2011 ve Resident Advisor’ın yıllık DJ sıralamasında ise dokuzuncu oldu. İlerleyen yıllarda dünyanın en etkili 25 DJ’i listesinde 15 numaraya kadar da çıkmayı başardı. 

2017’de Coles, ikinci albümü Take Flight’ı kendi plak şirketi I/AM/ME’den çıkardı. 24 şarkılık albüm, piyasaya sürüldüğü hafta boyunca genel Birleşik Krallık albüm listesinde 37 numarada, Independent etiket listesinde 26 numarada ve Billboard Dance ve Elektronik Albüm Satış Tablosunda 15 numarada zirveye ulaştı.

2020’nin sonlarında, Coles’un 2010 EP What They Say’ın başlık parçası , Lady Gaga’nın Chromatica albümünden BLACKPINK ile ortak bir parçası olan ” Sour Candy ” şarkısında örneklendi. Birçok müzik otoritesi tarafından halen önemli listelerde yer alan ve aday gösterilmeye devam eden Maya Jane Coles, 2022’nin ilk ayında Klein Phönix sahnesine konuk olacak. Klein Phönix etkileyici ve renkli atmosferinde

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör