Magit Cacoon Klein Phönix Sahnesine Geliyor!

On yılı aşkın bir süre yeraltı dans sahnesinin öncüsü ve Tel Aviv’in elektronik müzik sahnesine sunduğu en büyük yeteneklerden biri olarak anılan Magit Cacoon, 2018 DJ Awards’da “Best Breakthrough DJ” ödülüne aday olduktan sonra önlenemeyen uluslararası yükselişine başladı. Özellikle Diynamic ve Crosstown Rebels bünyelerindeki başarılı çalışmalarıyla Solomun ‘un ve Damian Lazarus’un önemli desteklerini alan Magit Cacoon artık Get Lost, Melt, Fusion, Day Zero, Tomorrowland gibi dev etkinliklerin aranan ismi haline geldi.

Diynamic ve Crosstown Rebels ‘ın yanında Katermukke, Watergate Records, Renaissance Records, Sincopat, Mo Black, Knee Deep In Sound, Voltaire Music, Rebellion, Upon You Records gibi saygın plak şirketlerinden yayınladığı 200’e yakın parça ve remix Magit’ in sarsılmaz bir pozisyon ve saygınlık kazanmasında etkili olsa da tüm dünyada kitleleri peşinden sürüklemesinin sebeplerinden biri de DJ kabinindeki üstün yetenekleri ve enerjisi oldu.

Son yıllarda prodüksiyon alanındaki kendine özgü ve trend belirleyen dokunuşu ile remix yapması için en çok talep gören sanatçıların başında gelerek, özellikle Argy, Jenia Tarsol, Jonas Saalbach gibi isimlerle çok sayıda liste başı çalışmaya imza attı. Bu harika gecede yerinizi almak için sizi de Klein Phönix’e davet ediyoruz. Magit Cacoon’un güçlü performansı ve Klein Phönix’in kendine özgün atmosferi ile 7 Mayıs günü Phönix’te görüşmek üzere.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör