L’Arc Nebula Gecesine Hazır Mısın?

Nebular ışık teknolojisi ile uzayın derinliklerine yolculuk başlıyor. Enstelasyonlar, görsel ve işitsel şovlar ile dolu bir akşam sizleri bekliyor. Sezer Uysal ve BeeGee’nin b2b performansının yanı sıra, People Like Us üyelerinin de (Batıkan Tanrıkulu, Batıkan Abız ve Yiğit Karakaş) bizimle olacağı geceye ve Klein Phönix’te bambaşka bir müzik deneyimine hazır olun.

Hayata geçirdikleri parçalarla Türkiye’de müziğin gelişmesine önemli katkılar yapan Sezer Uysal, BeeGee ve People Like Us üyeleri özellikle Klein Phönix’te gerçekleşecek ve kendine özgün şovuyla adından uzun süre söz ettirecek geceye tüm hızla hazırlanmaya devam ediyorlar. Bu gecenin en önemli özelliklerinden bir tanesinin de ışık şovları olacağının altını şimdiden çizelim.

NEBULA NEDİR?

Tüm yıldızların doğum yeri olan bulutsular (nebula), galaksilerin temel bileşenlerindendir. Bir Nebula oluşmadan önce bir yıldızdır. Bu yıldız büyüdükten sonra ya beyaz cüce ya nötron yıldızı ya da bir karadelik olur. Nebula ya da Bulutsu uzayda bulunan ve geniş alanlara yayılmış olan gazlar, toz, hidrojen, helyum ve diğer iyonize gazlardan oluşan bulutsu yapıdır. Eskiden galaksileri de kapsayacak şekilde yaygın gök cisimlerine verilen isim iken, astronominin ilerlemesi ile galaksi ile nebula farklı anlamlarda kullanılır olmaya başladı. Yıldızlar arasında bulunan boşluklarda yer alan ve yıldızların yaydıkları ışık enerjisi ile görünür hale gelen yoğun gaz ve toz bulutları, galaksilerin temel bileşenlerindendir.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör