Kobosil Rüzgarı Klein Phönix’te Esecek

1991 yılında Berlin’de doğan Kobosil, Berlin duvarının yıkılmasının ardından gelişen süreçte Berlin’in geçirdiği değişimle technoyu ve technonun tetiklediği alt kültürleri keşfetti ve hem technoya hem Berlin’e kendi imzasını atmaya karar verdi.  Kobosil, derin, hızlı ve agresif sesleri birleştirdiği stiliyle yer altı kültürünün en hızlı yükselen DJ ve prodüktörlerinden biri olarak anılıyor. Kobosil’in teknoya güçlü yaklaşımının temelinde karanlık ve kendinden geçmişin bu birleşimi var.

Daha karanlık, daha güçlü ve mekansal seslerden yararlanan bir techno sound geliştiren Kobosil’in ünü kısa sürede Berlin ve Almanya sınırlarını aşarak dünyaya yayıldı. Bu süreçte birçok etkinlikte de sahne almaya başlayan ve sahnesiyle kendinden söz ettiren Kobosil’in sıradaki sahnesi ise Klein Phönix olacak.

Gerçekleştirdiği müzik türüyle birçok farklı dalı parçalarından buluşturan Kobisil çok yönlü müziğin önemli temsilcilerinden bir tanesi. Tüm setlerinde duyguyu ön plana çıkarsıyla da ön plana çıkıyor.

Kobosil’in harika performansını Klein Phönix’in eşsiz atmosferinde yaşamak istiyorsanız sizi de Klein Phönix’e bekliyoruz.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Isolate Jimi Jules’u Klein Phönix’te Konuk Ediyor

Echonomist Yeniden Klein Phönix Sahnesinde

Glitch Fields Club Sessions’un İlk Konukları:Frankey & Sandrino

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör