Klein Phönix’te Yeni Yıl Hazırlıkları

Biliyoruz, 2021 Yılı hepimizin için zorlu geçti. Büyük umut ve hayallerle gireceğimiz 2022 için bizde güzel bir hazırlık içerisindeyiz 🙂

Cuma gecesi Klein Phönix’te gerçekleşecek olan etkinliğimizde iki ayrı sahne sizlerle birlikte olacak. İki farklı sahnede yerli ve yabancı sanatçıların performans sergileyeceği gecede ana sahnede Marino Canal, Soel, İvan Masa ve Suit Panda kabine geçecekken, ikinci sahnede Charlie Can7 ve arkadaşları gece boyunca B2B performansla sahne alacak.

Tamamen özel bir görsel konsept ile hazırlandığımız yeni yıl etkinliği için sizi de bu görsel şöleni yaşamak adına Klein Phönix’e davet ediyoruz. Bu hazırlığın birçok detayı sürpriz olmasına karşın bazı öncül detayları da sizlerle paylaşmak istedik. Her şeyden önce şunu söylemek isteriz ki yarın Klein Phönix’te alışık olduğunuzda çok daha güçlü bir ışık şöleni sizi bekliyor olacak. Her saniyesini özenle planladığımız ve uzun yıllar unutamayacağınız bu etkinlik için sayılı saatler kaldı.

Yeni yıl ruhunu müzik, dans ve görsel şölen ile tekrardan getirmek isteyen Monkey Project seni Klein Phönix’e davet ediyor. Biz senin için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Senden tek ricamız ise etkinlik saatinden biraz önce alanda olman 🙂 Unutman, Klein Phönix, yarın her zamankinden daha kalabalık olacak!

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör