Klein Phönix’te Mind Against Şov!

Setlerinde yolculuklar yapmaya alışık olduğumuz Mind Against, Klein Phönix’te sergilediği performans ile dinleyenleri yine harika bir yolculuğa çıkardı.  Sergilediği performanslarında daha ağırlıklı olarak melodik ve hisli teknonun en iyi örneklerini sunan Mind Against, hazırladığı özel parçaları ile Klein Phönix misafirlerine keyifli bir gece geçirtti.

İtalya doğumlu, Berlin asıllı Alessandro ve Federico Fognini kardeşlerin ortak projesi olan Mind Against, üç saati geçkin bir süre Klein Phönix sahnesinde performans sergiledi. Romantik Tekno olarak bilinen bir akımın öncüsü haline gelen ikili özellikle elektronik müziğe yön veren birçok etkinlikte de kendilerini göstermeye başladı.

Bu anlamda Türkiye’de elektronik müziğe yön veren en önemli markalardan biri olan olan Klein’ın Phönix noktasında dinleyiciler ile buluşan ikili ile konser sonrası yaptığımız görüşmede; “Atmosfere ilişkin yorumlarını da birebir dinleme fırsatımız oldu. Kitlenin müziklerine eşlik etmesini ve ortamın etkileyici bir atmosfere sahip olduğunu ve bununda kendilerini etkilediğini” belirten ikili yeniden burada olmayı heyecanla beklediklerini de ifade etti.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör