Klein Phönix’te Aktif Yaşam Hareketi

Klein Phönix geçtiğimiz günlerde farklı bir çalışmaya ev sahipliği yaptı. Koaktif organizasyonunda gerçekleşen ‘Aktif Yaşam Hareketi’ etkinliği Klein Phönix’in etkili atmosferinde yapıldı. Etkinlik süresi boyunca Phönix’in kendi etkinlikleri sırasında gerçekleştirdiği ışık şovları da aktif olarak kullanıldı.  Katılımcıların yüksek ses müzik ve etkili ışık şovlar eşliğinde gerçekleştirdiği spor hareketi katılımcılardan da tam not aldı.

Sabah 12:00’de kapılarını bu etkinlik açan Klein Phönix’te spor etkinliği yaklaşık dört saat sürdü. Dört seanstan oluşan etkinliğin her seansında katılımcılar Koaktif’in uzman hocaları eşliğin yaklaşık 45 dakika aktif bisiklet ve fitness çalışmaları gerçekleştirdi. Spor anında güçlü müziğin eşlik ettiği anlarda ise motivasyon en üst seviyelere çıktı.

Klein Phönix’te gerçekleştirilen ve Türkiye’de çizgi dışı işler arasında giren ‘Aktif Yaşam Hareketi’ spor etkinliği sonunda ise bir etkinlik partisi de düzenlendi. Dışarıdan ziyaretçilerinde katılabildiği bu spor ve müzik etkinliğinin yeni tarihleri ise kısa bir süre sonra Klein ve Koaktif hesaplarından açıklanacak.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör