Klein Phönix Sahnesinde İz Bırakan İkili: Kas:st

Geçtiğimiz günlerde Klein Phönix sahnesi son zamanların en iyi şovlarından bir tanesine sahne oldu. Melodik ve dark techno’da müthiş işlere imza atan Fransız tekno ikilisi  Kas:st İstanbul’da Phönix sahnesinde etkileyici bir performans sergilediler. Özel bir görsel şovun da hazırlandığı gecede ışık şovları dinleyicileri farklı bir evrene götürdü.

lk albümlerinde yer alan Hell On Earth, Hmym of Fallen Dreams ve Hold Me To Light parçaları ile bir çok listenin başında alan KAS:ST tekno severlere güzel bir gece yaşattı. Hayata geçirdikleri işlerde birden fazla müzikal türü ustaca harmanlayan KAS:ST ikilisi, konserlerinde de techno, rap, klasik müzik, ambient ve pop gibi müzik türlerini bir arada harmanlıyor. Bu yaklaşımla Klein Phönix’e özel bir set çalışması da yapan ikili seyirci ile etkileyici bir sinerji yakalamayı da başardı.

En sevilen parçalarından bir tanesi olan VTOPIA çaldığında ise adet yer yerinden oynadı. Phönix içerisinde aynı anda onlarca ışık mekaniğinin devreye girdiği o an hafızalarda uzun süre unutulmayacak bir zamanında ortaya çıkmasını sağladı. KAS:ST öncesinde sahnede olan Koray T ve Pina Tesla’nında dinleyicilerden tam not aldığının altını çizelim. Klein Phönix olarak sizlerle çok daha farklı etkinlikleri buluşturmaya devam edeceğiz.

 

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör