Klein Harbiye’de Her Geceye Özel Hazırlıklar

Eski As Sinemasının olduğu alanda kendine özgün bir konseptiyle yer alan Klein Harbiye, her etkinlik gecesi öncesinde özel ve önemli düzenlemelerden geçiyor. Misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatabilmek için adeta ritüel haline dönüşmüş Klein kuralları mevcut olduğunun altını çizelim.

Her gün aynı düzen ve nizamda devam eden bu çalışmalar Klein ekibinin titiz çalışmasıyla vücut buluyor. Işık sistemi, ses düzeni gibi detayların açılıştan önce her güne özel bir konseptte yeniden gözden geçirildiği Klein Harbiye’de, sanatsal detaylar ve mekan konsepti de kendi içerisinde yenileniyor.

Klein Harbiye’ye her gidişinizde en azından belirli bölümlerin değiştiğinin görebilirsiniz. Bu bölümlerin hangisinin olduğu görebilmek ise aslında biraz da mekanı tanımaktan geçiyor 🙂 Yakın zamanda NFT koleksiyon sergilemesinin hayata geçirildiği mekanda yakın zamanda farklı sürprizlerde siz değerli misafirleri bekliyor olacak. Klein ekibinin özel olarak çalıştığı konulardan biri olan mekan konseptleri müziğin atmosferine de ayrı bir ruh katılıyor ve ilham veriyor.

Sanatın mekandaki her köşeye yerleştirildiği Klein Harbiye’de güzel ve keyifli dakikalar geçirmek adına sizleri de davet ediyoruz. Mekanın konseptini daha iyi keşfedebilmek için ise erken saatlerde mekanda olmanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör