Gecenin İçindeki Sanat: Klein Harbiye

Kendisine has dekorasyon ve sanatsal yaklaşımıyla yeni bir konsept ve bakış açısına ulaşan Klein Harbiye, gecenin içerisinde sizleri sanatla buluşturuyor. Arzu ederseniz Klein Harbiye’de sizi bekleyen bazı detaylara şöyle kısaca bir göz atalım 🙂

Harbiye’de merdivenlerden aşağı doğru inmeye başladığınızda ilk önce mekanı kuşbakışı göreceğinizi söyleyelim. Buradan inmeden önce sağınıza veya solunuza baktığınızda sanatsal esintiler daha giriş anında sizi karşılıyor olacak. Sadece üç adım sonra Klein ile özdeşleşen heykelleri göreceksiniz. Merdivenlerden yavaş yavaş inerken mekanın içerisindeki küçük ayrıntılar yolculuğunuza eşlik etmeye başlayacak. Bazen karşınıza sıra dışı bir heykel, bazen 80’lerden gelen bir ölçü aleti bazen de eski ansiklopediler sizin bu yolcuğunuza eşlik edecek.

Sahneye kadar olan yolculuğunuzda çok daha fazla sürprizin sizi beklediğinin de altını çizelim. Örneğin 80’lerin, 90’ların esintilerini yansıtan berjerlerde oturup içeceğinizi içmenin keyfi ayrı olacaktır. Tam o sırada Klein’ın harika ses sisteminden gelen melodiler keyif seansınıza eşlik edecek. Bu sırada duvarlara bakmayı da ihmal etmeyin çünkü her bir duvarda tamamen özgün bir düşünce ile gecenize eşlik eden tabloları göreceksiniz.

Tüm bu detayların birbiri ile harmanlandığı bir yer Klein Harbiye. Burası tabir-i caizse ‘Gecenin İçindeki Sanat’. Sahip olduğu özgün ruhu her zaman koruyan ve bunu günden güne geliştiren Klein Entertainment’ın özel olarak dizayn ettiği Harbiye lokasyonuna davetlisiniz!

Unutmayın, burada sanatla birlikte eğleneceksiniz 😉

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör