Kater Blau Resident’ı Unders, Klein Phönix’te!

House müziğe getirdiği özgün yorumu ile kitleleri harekete geçiren; bugüne kadar Burning Man, Fusion Festival ve Awakenings gibi önemli sahnelerde boy gösteren Kater Blau resident’ı Unders, Klein Phönix sahnesine konuk oluyor. On yıldan fazla bir süredir endüstride çalışmasına rağmen, onu dünya sahnesine çıkaran Unders’ın duygusal melodisi ‘Suriye’ olabilir. Bu şarkısı sadece 2016’nın Billboard ilk on elektronik parçası arasında yer buldu.

DJ yolculuğuna başladığında sadece 12 yaşında olduğunu ve simyacı esin ilk seanslarından beri, hayatına gerçek bir amaç veren, kelimelerden değil frekanslardan oluşan bir dil keşfettiğini belirtiyor.

Yaptığı müzikte elementleri enfes bir kombinasyonda kullanan Unders, ritmi kalite ve akıcılıkla eşanlamlı hale getirirken, müziğin arkasındaki adam aynı zamanda küresel dans topluluğunun tutkulu bir elçisi olarak biliniyor. Unders dünya listelerinde birçok defa ön sıralarda yer almasının yanında elektronik müzik dünyasının en iyi temsilcilerinden bir olarak da biliniyor.

Bugüne kadar birçok farklı isimle de remix yapmış durumda. Bu isimlerden bazıları Stimming, Satori, Jonas Saalbach, Noraj Cue, Mira, Nico Stojan ve Edu Imbernon. Mobil bir yaşam tarzına sahip olan Unders sahnede sergilediği ve tarzıyla dinleyenleri kendi evreninin içerisine çekmeyi de başarıyor. Bugüne kadar birçok önemli ismi ağırlayan Klein Phönix sahnesinde şimdi sıra Unders’ın. Kendisine özgün tarzı ve şovlarıyla Türk eğlence yaklaşımına yön vermeye devam eden Klein Entertainment’ın bu sefer ki konuğu Unders oluyor.

Unders ile birlikte keyifli, etkileyici ve müziğin ritmine doğru bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız sizi de Klein Phönix’e davet ediyoruz. Konser detaylarını da web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bulabilirsiniz.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Roger Sanchez Sommer Klein Sahnesinde!

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör