Jan Blomqvist ile GETCLOSER Klein Phönix’te

2013 yılında hayata geçirdiği ‘Something Says’ parçası ile kendisinden söz ettirmeye başlayan Berlinli prodüktör Jan Blomqvist, Derin ve dolgun bas titreşimlerini, melankolik imza vokalleriyle birleştiriyor. Elektronik ve dans altyapılı parçaları vokaliyle süsleyerek, hem band performansları hem de live setiyle kendine özgü bir tarz yaratan Jan Blomqvist, Klein Phönix’in etkileyici atmosferine konuk olacak.

Jan Blomqvist, elektronik müzik macerasına başladığında hedefisini şu sözlerle ifade etmişti: Tekno partilerinin monotonluğunu kırmak.

O günden bugüne hayata geçirdiği çalışmalarla bu yolda da önemli adımlar atmaya başladı. Hem band performansları hem de live setiyle kendine özgü bir tarz oluşturan Berlinli prodüktör, parçalarını elektronik ve dans altyapılı vokalleriyle süslüyor.

Jan Blomqvist’in müziğinin felsefesi aynı anda birçok hissiyatı nüfuz ettirmek. Dinleyicileri baştan sona kendi ses keşif dünyasına taşıyan Jan, dinleyenleri melankolik melodilerle tetikleyip, hipnotik bas titreşimleriyle dansa davet ediyor. Jan Blomqvist, rock’tan punk’a uzanan ve techno’yu keşfiyle yepyeni bir boyut kazanan müzikal kariyerinde, sade vokalleri ve minimal beat’leri ile dans pistlerine konser hissini getiren artist olarak her kesimden büyük bir saygı görüyor. On yılı aşkın süredir devam eden kariyerinde 800’ün üzerinde performansa imza atan Berlinli prodüktör,  müzikseverlere kolayca sirayet eden büyülü performansı için Klein Phönix’e geliyor.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör