Isolate Jimi Jules’u Klein Phönix’te Konuk Ediyor

Kariyerini ve yaşamını house ve techno sahnesine adayan uluslararası bir multi-enstrümentalist ve yapımcı Jimi Jules, yeniden Klein Phönix sahnesine konuk olmaya hazırlanıyor. Yirmi yılı geçkin süredir dünyanın birçok önemli kulübünde sahne alan Jules, sınırları zorlamak ve yeni bir ses yaratmak için sürekli bir keşifte bulunmaya devam ediyor. Müzik sahnesinde şüphesiz eşsiz bir karakter Jimi Jules, bu alana yönelik akademik kariyerine de bir yandan devam etmekte.

Müzisyen bir ailede büyüyen İsviçreli Multi-enstrümantalist ve DJ/Prodüktör Jimi Jules, “My City’s on Fire”, “Burning”, “Der Aufstand” gibi hitleriyle son yılların tartışmasız en çok dikkat çeken isimlerinden biri. Watergate, Hive gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinde resident DJ’lik de yapan Jimi Jules, Innervisions etiketiyle yayınlayadığı albümü “+” başarısının ardından çıktığı dünya turnesine İstanbul’u da ekliyor.

9 Aralık gecesi Klein Phönix’te sahne alacak olan Jimi Jules’a Isolate kurucuları Murat Uncuoglu ve Alican eşlik ediyor.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cristoph’un Etkileyici Sahnesine Hazır Mısın?

Ame ve Trikk ile Geceye Hazır Mısın?

The Drifter ile Buluşmaya Hazır Mıyız?

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör