Innellea Live Tour Kapsamında Klein Phönix’e Geliyor

Sürükleyici setleri ve hipnotize edici parçaları ile müziğin fenomenleri arasında yerini alan INNELLEA, “Distorted Youth Live Tour” ile İstanbul’a geliyor ve Klein Phönix sahnesine konuk oluyor. Afterlife’ın öncüleri arasında yerini sağlamlaştıran INNELLEA, Distorted Youth’a özel ışık ve ses enstellasyonları ile Klein Phönix sahnesini adeta ateşe vermeye geliyor.

Elektronik müzikteki melodik trendlerden etkilenerek Techno’nun köklerini çok yaratıcı bir şekilde birleştiren  Innellea, benzersiz ve soyut sesini ortaya çıkarmayı başardı. Dünyanın birçok iyi sahnesinde çıkaran  Innellea, “Viglians” veya “The World Returns” gibi Afterlife etiketindeki prodüksiyonlar sanatçıların ilgisini de çekmeyi başardı. Yayınlanmamış parçalar içeren canlı setleri ile dünya çapında önemli bir kitle oluşturdu ve heyecan yarattı. Innellea bu tarzı ile sound’larındaki çeşitliliğinin de altını çizdi.

Distorted Youth Live Tour’u bugün dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleşiyor ve o ülkenin en güçlü sahnelerinde dinleyiciler ile buluşuyor. Bu kapsamda Klein Phönix sahnesinin atmosferinde Innellea’yı ağırlayacak olmanın da ayrı heyecanı içerisindeyiz.

Şubat ayında Klein Phönix sahnesinin konuğu olacak Innellea’ya kabinde son yıllardaki yükselişiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Yubik ve yerel elektronik müziğin öncülerinden Murat Uncuoğlu eşlik edecek.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör