Hunter/Game ile Klein Phönix’te Buluşuyoruz

Denge, Hunter/Game müziğinin en temel noktalarından bir tanesidir. Milano’da kültür, sanat ve moda konuların merkezinde büyümenin getirdiği avantajlar sayesinde sofistike yaklaşımlarını müziklerine de yansıtabilmekteler.

Hunter/Game Milano’da şehirden uzak alanlarda düzenledikleri kendi partileri sayesinde ismini duyurmaya başlamış ve bu kültürü Milano’ya taşımayı başarmış bir ikili. Mind Against ve Tale Of Us gibi yerel detaylara ve etkinliklere odaklanan ikilinin gelişme ve büyüme yolculuğunda da bu detay önemli bir yer tutuyor.

Hunter/Game’in Milano’dan başladıkları yolculukları gelişerek devam ediyor. Bugüne kadar Dixon, Seth Troxler, Koze, Tennis ve birçok dünya çapındaki DJ ile sahne aldıklarını da belirtelim. Hunter/Game’in özel bir yaklaşım ve tarzda hayata geçirdikleri Just This sürümleri, özel ve seçici etkinlikleri hedefliyor. İkili bu detayın yanında çağdaş analog üretim tekniklerinden olduğu kadar 80’lerin elektronik eylemlerinin vahşi tutkusundan da etkileniyor ve bu detayı müziklerine yansıtıyor.

Mart ayında Klein Phönix sahnesine konuk olacak olan Hunter/Game’e Tal Fussman’da eşlik edecek. Güne özel bir konsept şovunda hazırlandığını da belirtelim. Milano’dan başladıkları etkileyici müzik yolculuklarında birçok durağa uğrayan ikili şimdi de en özel seyircilerden biri ile buluşmak için Türkiye’ye geliyor.

aa

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör