Giorgia Angiuli Klein Phönix Sahnesinde

Son on yılda sıralamalarda yükselen en ilgi çekici sanatçılardan biri olan Giorgia Angiuli, klasik müzik eğitimi ve elektronik müziğe olan tutkusu ile hem yapımcı hem de icracı olarak parladı. Ellen Allien tarafından keşfedilmesi üzerine Bpitch Control Records bünyesinde başladığı profesyonel müzik kariyerinde, romantik techno olarak tanımladığı tarzını ‘Embrace Me Now’‘Ocean Toys’ parçaları ve son albümü ‘In a Pink Bubble’ ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaştırarak Stil vor Talent gibi büyük plak şirketleri tarafından desteklendi.

Elektronik sesin gücüne kapılmadan önce müzikal yolculuğuna klasik dünyada başladı. Yaptığı birçok röportajda asla sıradan bir DJ olmayacağını belirten Giorgia Angiuli, tüm heyecanı ve güçlü müziği ile Klein Phönix sahnesine konuk oluyor.

DJ Mag’e verdiği röportajda elektronik müzikle ilgili ilk izlenimlerinin “yanlış önyargı” yoluyla oluştuğunu ve müziği kolay ve aşırı basit gördüğünü söyleyen Giorgia Angiuli, farklı şeyleri keşfedin ve güzelliğini farklı şekillerde bulmaya çalışın” diyor ve sizi Klein Phönix konserine davet ediyor.

 

 

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör