Gioli & Assia Klein Phönix Sahnesine Konuk Oluyor

Müzisyen ve menajer partnerliği ile başlayan, prodüksiyon ve şarkı yazarlığı ile devam eden yolculukları boyunca techno, house, indie ve pop müziğin özgün bir şekilde dışa aktarımını fevkalade bir şekilde gerçekleştiren İtalyan ikili Gioli & Assia’nın sahnesine, Aslı Köse ve Wolfson eşlik edecek. Bu harika gecede birlikte eğlenmek için sabırsızlanıyoruz!

Label Project ve Robin Music Agency’nin sunumuyla 25 Mart’ta İstanbul’da Klein Phönix sahnesinde! Gerçekleştirdikleri sahneler ve kullandıkları müzik enstrümanları ile müziğin farklı bir boyutuna geçmemizi sağlayan ikili için Phönix’te de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda geceye özel bir konsept şovunda hazırlandığını ifade edelim.

Prodüktörlük, şarkı ve söz yazarlığı, vokalist, multi enstrümantalist gibi çok sayıdaki yetenekleri ve beraberinde gelen dünya çapındaki başarıları ile bir çok parçaya ve albüme imza atan, hedeflerinin her zaman üstündeki performansları ve seyirciyi içine alan enerjileriyle harika bir müzik serüveni yaşatacak olan Gioli & Assia’nun Avrupa Tur biletleri gmticket.com‘da satışta.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör