Efsane isim Maya Jane Coles Phönix’te

Underground elektronik müziğin yıldızı ve efsane ismi Maya Jane Coles, şahsına münhasır techno sound’unu komün sunumuyla bu Cuma akşamı Klein Phönix’e getiriyor! Dünya çapında birçok ödülünde sahibi olan Coles, önemli müzik platformlarından bir tanesi olan  Soundcloud’ta da 3.2 milyonun üzerinde takipçiye sahip. 15 yaşında hip hop yapımcılığına girişen Maya Jane Coles, 16 yaşından itibaren de house ve elektronik müzik dünyasına atıldı ve kendisinden söz ettirmeye başladı.

Bu arada Coles’un kendi jenerasyonu içerisindeki en üretken ve yaratıcı prodüktörlerden bir olduğunun da altını özellikle çizmek gerek..

Coles’un sahne performansında özellikle tarzı ve müziğine kendisini dahil etmesi gibi detayları da ön plana çıkıyor. Çok küçük yaşta müzik tarihinden bu yana 4 solo albüme ve 30’un üzerinde single parçaya imza atan Coles’un tüm bunları çok çok kısa süreli müzik veya ses mühendisliği eğitimiyle yaptığını da belirtelim.

Klein Phönix sahnesine konuk olacak Maya Jane Coloes’a aynı gün lokal sahnenin önde gelen isimlerinden Orkun Bozdemir, Serhat Demiral, Funkamel ve Yang de geceye eşlik edecek.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör