Dünyaca Ünlü DJ’ler Klein Phönix’de

Şüphesiz ki pandemi dönemi ile birlikte her birimizin etkinliklere olan özlemi arttı. Sanırız ki daha öncesinde geçirdiğimiz günlerin değerini ve anlamını daha da iyi anladık. Bu kapsamda Klein ailesi olarak sizlere en kaliteli ve en iyi müzik keyfini sunmak üzere hummalı bir çalışma içerisinde olduğumuzu da ifade etmek istiyoruz.

Sadece iki ay gibi çok kısa bir süre içerisinde Tale of Us, Oliver Koletzki, Acid Pauli, Dixon, HVOB, Kadebostany, Agents of Time, Alfa Romero, Polo & Pan, Lehar, Mahmut Orhan, She Past Away, Whitesquare, KIASMOS, Modeselektor, Sezer Uysal, Stephen Jolk, Parra For Cuva ve Whomadewho gibi isimleri Klein Phönix’da misafir ettik. Ayrıca birçok özel partiye ve konsere de imza attık. Bu kapsamda çok önemli isimler için görüşmelerimizde devam ediyor ve sizleri harika isimlerle buluşturmaya devam edeceğimizi şimdiden söylemek istiyoruz.

Önümüzdeki günlerde Joachim Pastor, NTO, Deborah De Luca, Mind Against ve Colyn gibi isimlerin sahne alacağı Klein Phönix’de sürpriz isimler de yakında sizlerle.

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brave New Music ile yeni bir yaklaşımın ilk durağı Klein Phönix!

Efsane İkili Super Flu Klein Phönix’te!

Aktif Yaşam Hareketi, Klein Phönix’te Devam Ediyor!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör