ARGY Klein Phönix’e Geliyor

1985 doğumlu ARGY,  kendisini müziğe adamış bir müzik insanı.  Tutkusunu ister kelimelerle, ister derin müzikal yaklaşımıyla ifade edebilirsiniz. Çarpıcı biçimde son teknoloji House müziği de parçalarında hissedebiliyorsunuz. 2005 yılında hayata geçirdiği Poker Flat’teki ilk ‘Love Dose’ EP’si ile üst sıralara çıkmaya başladı ve o tarihten sonra hemen ün kazandı.

En iyilerinin yönettiği ve sahne aldığı unutulmaz kulüp deneyimleri de dahil olmak üzere, gece kültürüyle ilk heyecan verici ilişkilerinden bu yana, ARGY’in seyircilerle iletişim kurabilmesi yetkinliği, cesareti ve gücü dinleyicileri etkileyen en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Argy’nin ilgi alanları arasında mimari, güncel olaylar, görsel sanatlar ve bossa nova, caz, Krautrock ve Afrika transı gibi çeşitli müzikler de var. Modern elektronik dans müziğini yönlendiren yeni bir ileri görüşlü yetenek türünü temsil eden Argy, Klein Phönix sahnesinde sizlerle bir araya geliyor. Klein Phönix’in etkileyici atmosferinde sahne alacak olan sanatçı şöyle diyor; “Bana yapamayacağın hiçbir şey olmadığı ve onu seversen iyi yapacağın öğretildi”

 

Benzer Haberler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gökyüzü Bahçesi Klein Garten’ın Konuğu ‘Safar’

Polo & Pan Klein Phönix ve Sommer Klein’da

Ümmet Özcan İlk Kez Klein Phönix Park Sahnesinde!

Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved.

Designed by Direktör
Copyright © 2021 Klein Entertainment. All Right Reserved. Designed by Direktör